پنجشنبه, 03 خرداد 1397
  • حلول ماه مبارک رمضان، ماه رحمت و برکت و غفران مبارک باد.

  • نشست صمیمی نمایندگان اتحادیه دهیاریهای استان مازندران و خراسان جنوبی

  • برگزاری مجمع عمومی عادی شرکت تعاونی بخش مرکزی نوشهر

  • بازدید مدیر عامل و رئیس هیات مدیره از شرکت تعاونی بخش سلمانشهر و مرکزی عباس آباد

  • گزارش تصویری بازدید مدیر عامل اتحادیه از برگزاری اولین دوره کلاس آموزشی قوانین مالیاتی

اوقات شرعیآمار بازدیدکنندگان

260امروزmod_vvisit_counter
141دیروزmod_vvisit_counter
3527این هفتهmod_vvisit_counter
7180هفته گذشتهmod_vvisit_counter
20319این ماهmod_vvisit_counter
31862ماه گذشتهmod_vvisit_counter
1427084کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 33 مهمان حاضر
IP شما: 54.80.68.137
 , 
امروز: 03 خرداد 1397
جدیدترین خدمات را مشاهده کنید!! مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   

محصولات و خدمات اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان را در لینکهای زیر دنبال کنید..!!!

                     ♦ تجهیزات و علائم ترافیکی                     
                            ♦تولید و توزیع پرچم های تبلیغاتی و تشریفاتی                     
 

 
   
 
                           
     
                             
                                    
                                      ♦ مجموعه هتل آپارتمان های مشهد مقدس                                                       
          
            

 ♦ صدور بیمه          
                  
   

                           

                              ♦خدمات تبلیغاتی ، چاپ وبنر
                             
                               ♦  کود کامل ارگانیک 
                                   
 


 


            ♦ طراحی و توسعه وب سایت دهیاریها             

    

                                       
                                                                
                                                                      
                           
                                                                                   
 
دومین همایش سراسری بخشداران ، دهیاران و رؤسای شوراهای بخش مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   

[شنبه 8 فروردین ماه] [ساعت13:05]   

دومین همایش سراسری بخشداران ، دهیاران و رؤسای شوراهای بخش در دولت تدبیرو امیدکه با حضور مقامات کشو.ری معاونین محترم استاندارو مدیران استانی روزدوشنبه 25اسفند ماه 94 در محل متل بانک ملی شهرستان بابلسربرگزار گردید.

معاون امور دهیاریهای سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، شفاف سازی فرآیند مالی را از وظایف دهیاران برشمرد و گفت: دولت موظف می داند به روستایی کمک کند تا به شهروند حاشیه نشین تبدیل نشود.

دکترمحسن کوشش تبار، اولویت بندی در برنامه ریزیها را از دیگر برنامه ها و وظایف دهیاران اعلام کرد و گفت: در حال حاضر بیش از ۸۳۰ شرکت تعاونی دهیاری در کشور داریم که باید این شرکتها تقویت شوند.وی موتور محرک دهیاری را شرکتهای تعاونی برشمرد و گفت: نظام مندی فرآیند صدور پروانه ساختمان از جمله خدمات خوبی است که در مازندران انجام شده است

علی نبیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران هم با تاکید بر اینکه منویات مقام معظم رهبری باید در عمل مسئولان ساری و جاری شود گفت: از سال ۸۵ تا ابتدای ۹۳ حدود ۲۳۰ قلع و قمع ساخت و سازها را شاهد بودیم که امسال به ۲۴۰۰ مورد رسیده است.

وی با اشاره به درپیش بودن بهار فاطمی اظهار داشت: باید گام بلند برای سال جدید برداریم تا اقدامات شایسته ای برای مردم داشته باشیم.وی از دهیاران به عنوان مدیران روستایی یاد کرد و گفت: اگر قرار است دولت گامی را در استان و کشور بردارد با تلاش و کوشش دهیاران ممکن می شود.

نبیان از همه به عنوان خادمان مردم یاد کرد و گفت: مردم باید تلاش ها را لمس کنند و حضور دهیاران در عرصه های خدمترسانی می تواند گامی بلند برای دولت بردارد.

در ادامه جان الله عبدی مدیرکل اداره امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران با بیان اینکه مازندران در حوزه مختلف گردشگری، صنایع تبدیلی و غیره پتانسیل های زیادی دارد گفت: احیای این ظرفیتها نیاز به تلاش و همت دارد تا میدان را برای حضور سرمایه گذاران فراهم کنیم.

وی افزود: استفاده از نظرات دهیاران و بخشداران راهکاری برای توسعه روستاست زیرا امروز دغدغه امور روستایی از مسائل عمده است.

مدیرکل اداره امور روستایی استانداری مازندران، ایجاد درآمد پایدار را از جمله برنامه ها برشمرد و گفت: ماندگاری روستاییان زمانی فراهم می شود که درآمد آنان را افزایش دهیم.

 
سال 94، سال دولت و ملّت، همدلی و هم‌زبانی گرامی باد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   [شنبه 8 فروردین ماه] [ساعت8:05]  

پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۴
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام نوروزی خطاب به ملت ایران، سال ۱۳۹۴ را سال «دولت و ملّت، همدلی و همزبانی» نامگذاری کردند.
متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

بسماللهالرّحمنالرّحیم
یا مقلّب القلوب و الابصار، یا مدبّر اللّیل والنّهار، یا محوّل الحول و الاحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال.
السّلام علی فاطمة و ابیها و بعلها و بنیها.
آغاز سال مصادف است با ایّام شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها)؛ ارادت مردم ما به خاندان پیغمبر و دخت گرامی پیامبر اعظم اقتضائاتی دارد که یقیناً همه باید این اقتضائات را رعایت کنند و یقیناً رعایت خواهند کرد. امید است که این ایّام و این سال از برکات فاطمی سرشار و برخوردار باشد؛ و نام مبارک این بزرگوار و یاد ایشان تأثیرات عمیق و ماندگار خود را در زندگی مردم ما در سال ۱۳۹۴ بگذارد. و امیدواریم که این آغاز بهار طبیعت که آغاز سال نوی هجری شمسی است، برای ملّت ایران و برای همهی ملّتهایی که نوروز را گرامی میدارند مبارک باشد. سلام خاکسارانه عرض میکنم به ساحت حضرت بقیّة الله الاعظم (ارواحنافداه) و یاد امام بزرگوارمان و شهیدان را در این فرصت، گرامی میداریم و امیدواریم که ما را از برکات انفاس طیّبه و دعاهای ارواح مطهّر آن عزیزان برخوردار فرماید. یک نگاه اجمالی به سال ۱۳۹۳ میکنیم و نگاهی اجمالی به سال جاریای که در این ساعت شروع میشود. سال ۹۳ هم در عرصه‌ی داخلی و هم در عرصهی خارجی و بینالمللی برای کشور ما سال پرماجرایی بود؛ چالشهایی داشتیم، پیشرفتهایی هم داشتیم؛ ما در اوّل سال ۹۳ با توجّه به همین چالشها بود که عنوان سال را گذاشتیم"عزم ملی و مدیریت جهادی". با نگاهی به آنچه در سال ۹۳ گذشت، مشاهده میکنیم که عزم ملیبحمدالله بُروز و ظهور داشت. ملّت ما عزم راسخ خود را هم در تحمّل برخی مشکلاتی که برای او وجود داشت نشان داد، هم در روز بیستودوّم بهمن، در روز قدس و در راهپیمایی عظیم اربعین این عزم را، این همّت را از خود بُروز داد و نشان داد.مدیریت جهادی هم در برخی از بخشها بحمدالله بارز و آشکار بود. در آن بخشهایی که مدیریّت جهادی را انسان مشاهده کرد، پیشرفتها را هم در آنجا مشاهده کردیم. این البتّه توصیهی مخصوص سال ۹۳ نیست، هم عزم ملّی و هم مدیریّت جهادی برای امسال و برای همهی سالهای پیشرو برای ملّت ما مورد نیاز است.

 و امّا در سال ۹۴ آرزوهای بزرگی برای ملّت عزیزمان داریم که همهی این آرزوها هم دستیافتنی است. آرزوهای بزرگ ما برای ملّت در این سال، پیشرفت اقتصادی است؛ اقتدار و عزت منطقهای و بینالمللی است؛ جهشهای علمی به معنای واقعی است؛ عدالت قضائی و اقتصادی است؛ و ایمان و معنویّت است که از همه مهمتر و پشتوانهی همهی آن سرفصلهای دیگر است. به نظر ما همهی این خواستهها و آرزوها دستیافتنی است؛ هیچکدام از اینها چیزهایی نیست که ازظرفیت ملت ایران و ظرفیّت سیاستهای نظام بیرون باشد. ظرفیّتهای ما بسیار زیاد است؛ در این زمینه حرفهای گفتنیای وجود دارد که انشاءالله به مهمترین آنها در سخنرانی عصر [شنبه] اشاره خواهد شد.

آنچه در این ساعت مایلم به ملّت عزیزمان عرض کنم این است که این ظرفیّت عظیم و مهم دستیافتنی است ولی شروطی دارد؛ یکی از مهمترین شروط عبارت است از همکاریهای صمیمانه میان ملّت و دولت؛ اگر این همکاری صمیمانه از دو سو شکل بگیرد، یقیناً همهی آنچه را که جزو آرزوهای ما است دستیافتنی است و آثار آن را مردم عزیزمان به چشم خواهند دید. دولت، کارگزار ملّت است؛ و ملّت، کارفرمای دولت است. هرچه بین ملّت و دولت صمیمیّت بیشتر و همکاری بیشتر و همدلی بیشتری باشد، کارها بهتر پیش خواهد رفت. باید به یکدیگر اعتماد کنند؛ هم دولت، ملّت را به معنای واقعی کلمه قبول داشته باشد و ارزش و اهمّیّت و توانایی های ملت را بدرستی بپذیرد، هم ملّت به دولت که کارگزار کارهای او است به معنای حقیقی کلمه اعتماد کند. من در این زمینه هم حرفهایی دارم و توصیههایی دارم که انشاءالله در سخنرانی به آنها اشاره خواهم کرد. لذا به نظر من امسال را باید سال همکاریهای گستردهی دولت و ملّت دانست؛ من این شعار را برای امسال انتخاب کردم: «دولت و ملّت، همدلی و همزبانی». امیدواریم این شعار در عمل تحقّق پیدا کند و هر دو کفّهی این شعار، یعنی ملّت عزیزمان، ملّت بزرگمان، ملّت با همّت و با شجاعتمان، ملّت بصیرو دانایمان، و همچنین دولت خدمتگزار بتوانند به این شعار به معنای حقیقی کلمه عمل بکنند و آثار و نتایج آن را ببینند.

از خداوند متعال پیشرفت همهی کارهای بزرگ کشور را درخواست میکنیم و توفیق خودمان را در خدمتگزاری از خدای متعال مسئلت میکنیم.
والسّلام علیکم و رحمةالله و برکاته
 
افتتاح دفتر نمایندگی صندوق بیمه تامین اجتماعی کشاورزان,روستاییان و عشایر در خلیل شهر شهرستان بهشهر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   


[سه شنبه 19 اسفند ماه] [ساعت8:05]  

صبح دیروز18اسفند با حضور اعضا شورای اسلامی شهرو شهردار خلیل شهر,بشیری سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان استان,دکتر اسدی بخشدار مرکزی شهرستان بهشهر,معاون اداره کار,تعاون و رفاه اجتماعی بهشهر,صمدایی مدیر عامل اتحادیه شرکت های تعاونی دهیاریهای استان مازندران و جمعی از کشاورزان و شهروندان خلیل شهر دفتر نمایندگی صندوق بیمه تامین اجتماعی کشاورزان,روستاییان و عشایر در خلیل شهر افتتاح شد.

 
نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی با حضور شرکت تعاونی دهیاریهای مازندران به روایت تصویر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   


[سه شنبه 12 اسفند ماه] [ساعت10:05]  

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 9 از 24

ارتباط با مدیرعامل-هیئت مدیره

تعاونی ها

پیوندها