یکشنبه, 06 اسفند 1396
  • برگزاری مجمع عمومی عادی شرکت تعاونی بخش مرکزی نوشهر

  • بازدید مدیر عامل و رئیس هیات مدیره از شرکت تعاونی بخش سلمانشهر و مرکزی عباس آباد

  • گزارش تصویری بازدید مدیر عامل اتحادیه از برگزاری اولین دوره کلاس آموزشی قوانین مالیاتی

  • برگزاری کلاس آموزشی"قانون مالیات" ویژه شرکت تعاونی دهیارها

  • اجرای خطکشی معابر و جداول توسط اتحادیه دهیاریهای استان

اوقات شرعیآمار بازدیدکنندگان

1173امروزmod_vvisit_counter
1159دیروزmod_vvisit_counter
1173این هفتهmod_vvisit_counter
11493هفته گذشتهmod_vvisit_counter
35320این ماهmod_vvisit_counter
42597ماه گذشتهmod_vvisit_counter
1332715کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 66 مهمان حاضر
IP شما: 54.196.215.69
 , 
امروز: 06 اسفند 1396
سال 94، سال دولت و ملّت، همدلی و هم‌زبانی گرامی باد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   [شنبه 8 فروردین ماه] [ساعت8:05]  

پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۴
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام نوروزی خطاب به ملت ایران، سال ۱۳۹۴ را سال «دولت و ملّت، همدلی و همزبانی» نامگذاری کردند.
متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

بسماللهالرّحمنالرّحیم
یا مقلّب القلوب و الابصار، یا مدبّر اللّیل والنّهار، یا محوّل الحول و الاحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال.
السّلام علی فاطمة و ابیها و بعلها و بنیها.
آغاز سال مصادف است با ایّام شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها)؛ ارادت مردم ما به خاندان پیغمبر و دخت گرامی پیامبر اعظم اقتضائاتی دارد که یقیناً همه باید این اقتضائات را رعایت کنند و یقیناً رعایت خواهند کرد. امید است که این ایّام و این سال از برکات فاطمی سرشار و برخوردار باشد؛ و نام مبارک این بزرگوار و یاد ایشان تأثیرات عمیق و ماندگار خود را در زندگی مردم ما در سال ۱۳۹۴ بگذارد. و امیدواریم که این آغاز بهار طبیعت که آغاز سال نوی هجری شمسی است، برای ملّت ایران و برای همهی ملّتهایی که نوروز را گرامی میدارند مبارک باشد. سلام خاکسارانه عرض میکنم به ساحت حضرت بقیّة الله الاعظم (ارواحنافداه) و یاد امام بزرگوارمان و شهیدان را در این فرصت، گرامی میداریم و امیدواریم که ما را از برکات انفاس طیّبه و دعاهای ارواح مطهّر آن عزیزان برخوردار فرماید. یک نگاه اجمالی به سال ۱۳۹۳ میکنیم و نگاهی اجمالی به سال جاریای که در این ساعت شروع میشود. سال ۹۳ هم در عرصه‌ی داخلی و هم در عرصهی خارجی و بینالمللی برای کشور ما سال پرماجرایی بود؛ چالشهایی داشتیم، پیشرفتهایی هم داشتیم؛ ما در اوّل سال ۹۳ با توجّه به همین چالشها بود که عنوان سال را گذاشتیم"عزم ملی و مدیریت جهادی". با نگاهی به آنچه در سال ۹۳ گذشت، مشاهده میکنیم که عزم ملیبحمدالله بُروز و ظهور داشت. ملّت ما عزم راسخ خود را هم در تحمّل برخی مشکلاتی که برای او وجود داشت نشان داد، هم در روز بیستودوّم بهمن، در روز قدس و در راهپیمایی عظیم اربعین این عزم را، این همّت را از خود بُروز داد و نشان داد.مدیریت جهادی هم در برخی از بخشها بحمدالله بارز و آشکار بود. در آن بخشهایی که مدیریّت جهادی را انسان مشاهده کرد، پیشرفتها را هم در آنجا مشاهده کردیم. این البتّه توصیهی مخصوص سال ۹۳ نیست، هم عزم ملّی و هم مدیریّت جهادی برای امسال و برای همهی سالهای پیشرو برای ملّت ما مورد نیاز است.

 و امّا در سال ۹۴ آرزوهای بزرگی برای ملّت عزیزمان داریم که همهی این آرزوها هم دستیافتنی است. آرزوهای بزرگ ما برای ملّت در این سال، پیشرفت اقتصادی است؛ اقتدار و عزت منطقهای و بینالمللی است؛ جهشهای علمی به معنای واقعی است؛ عدالت قضائی و اقتصادی است؛ و ایمان و معنویّت است که از همه مهمتر و پشتوانهی همهی آن سرفصلهای دیگر است. به نظر ما همهی این خواستهها و آرزوها دستیافتنی است؛ هیچکدام از اینها چیزهایی نیست که ازظرفیت ملت ایران و ظرفیّت سیاستهای نظام بیرون باشد. ظرفیّتهای ما بسیار زیاد است؛ در این زمینه حرفهای گفتنیای وجود دارد که انشاءالله به مهمترین آنها در سخنرانی عصر [شنبه] اشاره خواهد شد.

آنچه در این ساعت مایلم به ملّت عزیزمان عرض کنم این است که این ظرفیّت عظیم و مهم دستیافتنی است ولی شروطی دارد؛ یکی از مهمترین شروط عبارت است از همکاریهای صمیمانه میان ملّت و دولت؛ اگر این همکاری صمیمانه از دو سو شکل بگیرد، یقیناً همهی آنچه را که جزو آرزوهای ما است دستیافتنی است و آثار آن را مردم عزیزمان به چشم خواهند دید. دولت، کارگزار ملّت است؛ و ملّت، کارفرمای دولت است. هرچه بین ملّت و دولت صمیمیّت بیشتر و همکاری بیشتر و همدلی بیشتری باشد، کارها بهتر پیش خواهد رفت. باید به یکدیگر اعتماد کنند؛ هم دولت، ملّت را به معنای واقعی کلمه قبول داشته باشد و ارزش و اهمّیّت و توانایی های ملت را بدرستی بپذیرد، هم ملّت به دولت که کارگزار کارهای او است به معنای حقیقی کلمه اعتماد کند. من در این زمینه هم حرفهایی دارم و توصیههایی دارم که انشاءالله در سخنرانی به آنها اشاره خواهم کرد. لذا به نظر من امسال را باید سال همکاریهای گستردهی دولت و ملّت دانست؛ من این شعار را برای امسال انتخاب کردم: «دولت و ملّت، همدلی و همزبانی». امیدواریم این شعار در عمل تحقّق پیدا کند و هر دو کفّهی این شعار، یعنی ملّت عزیزمان، ملّت بزرگمان، ملّت با همّت و با شجاعتمان، ملّت بصیرو دانایمان، و همچنین دولت خدمتگزار بتوانند به این شعار به معنای حقیقی کلمه عمل بکنند و آثار و نتایج آن را ببینند.

از خداوند متعال پیشرفت همهی کارهای بزرگ کشور را درخواست میکنیم و توفیق خودمان را در خدمتگزاری از خدای متعال مسئلت میکنیم.
والسّلام علیکم و رحمةالله و برکاته
 
افتتاح دفتر نمایندگی صندوق بیمه تامین اجتماعی کشاورزان,روستاییان و عشایر در خلیل شهر شهرستان بهشهر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   


[سه شنبه 19 اسفند ماه] [ساعت8:05]  

صبح دیروز18اسفند با حضور اعضا شورای اسلامی شهرو شهردار خلیل شهر,بشیری سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان استان,دکتر اسدی بخشدار مرکزی شهرستان بهشهر,معاون اداره کار,تعاون و رفاه اجتماعی بهشهر,صمدایی مدیر عامل اتحادیه شرکت های تعاونی دهیاریهای استان مازندران و جمعی از کشاورزان و شهروندان خلیل شهر دفتر نمایندگی صندوق بیمه تامین اجتماعی کشاورزان,روستاییان و عشایر در خلیل شهر افتتاح شد.

 
نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی با حضور شرکت تعاونی دهیاریهای مازندران به روایت تصویر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   


[سه شنبه 12 اسفند ماه] [ساعت10:05]  

 
کسب مقام برتر کشوری در نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی توسط شرکت تعاونی دهیاریهای استان مازندران مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   

[چهارشنبه 6 اسفند ماه] [ساعت10:05]                                                                                 

بدینوسیله کسب مقام برتر کشوری در چهارمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و روستایی و دستاوردهای شهرداریها و دهیارهای کشوردر اسفند ماه 93 توسط شرکت تعاونی دهیاریهای استان مازندران ،که نتیجه تلاش های همه عزیزان و مدیران محترم به ویژه معاونت محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران جناب آقای مهندس نبیان ، تلاش های دلسوزانه و پیگیریهای مجدانه جناب آقای مهندس عبدی مدیر کل محترم اداره امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران و تمامی همکاران و کارشناسان پرتلاش  و مدیران عامل شرکت تعاونی دهیاریهای بخش های استان  بوده را به جامعه روستایی سراسر استان صمیمانه تبریک می گوییم .

امید است با اتکال به خداوند متعال شاهد پیشرفتهای روز افزون تمامی زحمتکشان در عرصه تلاش و سازندگی ایران اسلامی باشیم.

 
اطلاعیه برگزاری نمایشگاه دستاوردهای شهرداریها و دهیاری های کشور مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   

[پنج شنبه30بهمن ماه] [ساعت11:05]
بدینوسیله از تمامی مدیران ، مسئولین، فرمانداران،بخشداران،مدیران عامل شرکت تعاونی دهیاریها، دهیاران و شوراهای اسلامی جهت حضور در نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی و دستاوردهای شهرداری ها و دهیاریهای کشور در تاریخ 2 لغایت 5 اسفند در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران دعوت بعمل می آید.
اطلاعات بیشتر:33249907 الی 8
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 9 از 24

ارتباط با مدیرعامل-هیئت مدیره

تعاونی ها

پیوندها