پنجشنبه, 03 خرداد 1397
  • حلول ماه مبارک رمضان، ماه رحمت و برکت و غفران مبارک باد.

  • نشست صمیمی نمایندگان اتحادیه دهیاریهای استان مازندران و خراسان جنوبی

  • برگزاری مجمع عمومی عادی شرکت تعاونی بخش مرکزی نوشهر

  • بازدید مدیر عامل و رئیس هیات مدیره از شرکت تعاونی بخش سلمانشهر و مرکزی عباس آباد

  • گزارش تصویری بازدید مدیر عامل اتحادیه از برگزاری اولین دوره کلاس آموزشی قوانین مالیاتی

اوقات شرعیآمار بازدیدکنندگان

262امروزmod_vvisit_counter
141دیروزmod_vvisit_counter
3529این هفتهmod_vvisit_counter
7180هفته گذشتهmod_vvisit_counter
20321این ماهmod_vvisit_counter
31862ماه گذشتهmod_vvisit_counter
1427086کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 34 مهمان حاضر
IP شما: 54.80.68.137
 , 
امروز: 03 خرداد 1397
نشست مشترک اتاق تعاون و اتحادیه دهیاریهای استان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   
[پنج شنبه 26 مرداد ماه] [ساعت9:00]


مدیر عامل اتحادیه شرکت تعاونی دهیاریهای مازندران :

 تلاش و فعالیت اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریها، بر مبنای اهداف شرکتهای تعاونی دهیاری ها  می باشد.

نشست مشترکی بین اتاق تعاون مازندران با حضور ربیعی ریاست اتاق تعاون استان و رضایی راد بخشدار مرکزی ساری به منظور بیان ظرفیت ها وهمچنین بررسی و بیان چالش ها و مشکلات تعاونی روستایی در محل دفتر اتحادیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه،مرادیان مدیرعامل اتحادیه شرکت تعاونی دهیاریهای مازندران تلاش و فعالیت اتحادیه را مبنای اهداف شرکتهای تعاونی دهیاری ها مطرح نمود و موفقیت تعاونی ها را مشارکت روستاییان در فعاليتهاي اقتصادي و اجتماعي، عمران و آباداني، کمک به رشد اقتصادي روستاها، جلوگيري از مهاجرت روستاييان به شهرها، ايجاد اشتغال و توسعه بخش تعاون در مناطق روستايي برشمرد.
دراین جلسه موضوعات مهم تعاونی ها در رشد و شکوفایی روستاها مازندران مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

 
برگزاری جلسه مجمع عمومی سالیانه اتحادیه دهیاریهای استان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   
[یک شنبه 12اردیبهشت ماه] [ساعت9:00]

جلسه مجمع عمومی اتحادیه شرکتهای  تعاونی دهیاریهای استان مازندران به منظور تعیین اعضای بازرسین و نیز ارائه گزارش عملکرد با حضور آقای مهندس اسفندیاری معاون محترم اداره امور روستایی ،اعضای هیئت مدیره اتحادیه و مدیران عامل شرکتهای تعاونی بخش های استان ساعت9صبح روز شنبه 11اردیبهشت ماه در محل مجتمع اقامتی برق مازندران برگزار شد.
 
هم اندیشی منطقه ای با حضور بخشداران و مدیران عامل بخش های شهرستان ساری مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   

 


[شنبه 5آذر ماه] [ساعت 9:44]

جلسه هم اندیشی و تبادل نظر مدیران عامل شرکتهای تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی ،رودپی شمالی و جنوبی با حضور بخشدار بخش رودپی جنوبی و نماینده بخشدار مرکزی در دفتر اتحادیه دهیاریها برگزار گردید.
در این نشست هم اندیشی منطقه ای فرید صمدایی مدیر عامل اتحادیه دهیاران ضمن خیر مقدم ،هدف از این نشست را ارائه راهکار و تبادل نظر در ارتباط با بهبود عملکرد پس از جداسازی شرکتهای تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی ،رودپی شمالی و جنوبی بیان نموده واذعان نمود که در رابطه با چگونگی تسریع در حل مسائل با وحدت و در یک فضای صمیمی و دوستانه از هیچ تلاشی دریغ نمیکنیم.
در ادامه،شهرام مهدوی بخشدار محترم رودپی جنوبی،راه اندازی شرکت تعاونی دهیاریها را گامی مهم در عرصه مدیریت متمرکز روستاها و ایجاد درآمد پایدار برشمرد و اظهار امیدواری نمود که شرکت تعاونی دهیاریها در ایجاد درآمد پایدار برای روستاهای بخش موثر بوده باشد.
در پایان اعضای جلسه به بیان دیدگاه و نقطه نظرات خویش در راستای تقویت شرکت تعاونی های بخش مورد نظر بیان داشته و تصمیماتی را نیز جهت بهبود عملکرد اتخاذ نمودند.

 
برگزاری چهارمین نشست مشترک اتحادیه های شرکتهای تعاونی مازندران مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   


[دوشنبه 18آبان ماه] [ساعت 9:04]

 نشست مشترک تعاون استان با حضور کامران اصغری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، ناصحی مدیرکل اداری و مالی استانداری، اکبری مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون، سیاوش علیزاده معاون امور تعاون، خیرالدین رئیس اتاق تعاون و مدیران اتحادیه های شرکت های تعاونی استان مازندران صبح یکشنبه 17 آبان به میزبانی اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان در باشگاه برق ساری برگزار گردید.

این نشست با هدف هم اندیشی، تدبیر و همچنین تعامل بیشتر اتحادیه ها و ارائه مباحث کارشناسی برای رفع مشکلاتی که در بخش تعاون، وجود دارد برگزار گردید. کامران اصغری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران در این جلسه طی سخنانی اظهار داشت: اتاق تعاون به عنوان سفیر و نماینده اتحادیه های استان شناخته می شود، بنابراین لازم است پویا فکر نموده، و در عملیاتی نمودن برنامه های بخش تعاون کوشا باشد.
وی افزود: نشست مشترک مستمر میان اتحادیه های شرکت های تعاونی در استان، موجب شناخت ظرفیت های موجود، هم افزایی در جهت پیشبرد هرچه بهتر امور و حل مشکلات تعاونی ها و در نهایت ارائه خدمات شایسته به مردم شریف استان خواهد بود.
وی افزود :نگاه استان باید به سمت بخش تعاون تغییر یابد و اعتقادمان بر این است، برای حل مشکلات باید کار میدانی کرد و از کلی گویی پرهیز نمود.
سیاوش علیزاده معاون امور تعاون اداره کل نیز در این نشست طی سخنانی اظهار داشت: مازندران از لحاظ تشکیل تعاونی از استانهای پیشرو می باشد و تشکیل بیش از 13هزار تعاونی و 26 اتحادیه گواه این مهم است.
وی افزود: در بسیاری از کشورها تعاون بخش مهمی از اقتصاد آنان را تشکیل داده است و این نشان از اهمیت تعاون در جهان است.
مدیریت امور تعاون اداره کل خاطرنشان کرد: باید در کنار هم بتوانیم برای توسعه بخش تعاون  گام مهمی برداریم و با این کار به توسعه استان و کشور کمک کنیم.
 گفتنی است در این نشست مباحثی از قبیل مشکلات مالیاتی، بیمه ای، آموزش قوانین، مالیات بر ارزش افزوده توسط طرفین مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

شایان ذکر است نشست هم اندیشی تعاون استان به صورت ماهانه و با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران برگزار می گردد.

 
 
برگزاري سومین دوره آموزشي بيمه هاي عمر و سرمايه گذاري ویژه دهیاران مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان مازندران   

[یکشنبه 10آبان ماه] [ساعت 10:25]
دوره تخصصی بیمه عمر
توسط مركز آموزش شركت بیمه آرمان با سرپرستی و مدیریت اتحادیه دهیاریهای استان در محل بیمه آرمان سرپرستی شمال کشور برگزار گردید..
 این دوره آموزشی یک روزه با محوریت آموزش کامل مفاهیم بیمه‌ای و بیمه عمر و نحوه فروش آن، آشنایی با فرایند صدور بیمه نامه و پرداخت خسارت، و آموزش تکنیک‌های حرفه‌ای فروش بیمه عمر با حضور بخشی از دهیاران در محل شعبه مرکزی ساری برگزار گردید..
از مزایای شرکت در این دوره می‌توان به آشنایی با بیمه عمر و امکان عقد قرارداد با شرکت‌های بیمه و دریافت کد نمایندگی بیمه عمر بدون نیاز به دفتر کار  اشاره نمود..
دراين دوره آموزشي جناب آقای جان دیری مدرس دوره،آخرين تغييرات و اطلاعات بيمه هاي عمر و سرمايه گذاري و هم چنين طرح هاي آتي شركت را جهت نمايندگان تدريس و در پايان به سوالات و اشكالات حاضرين پاسخ ارائه نمودند،قابل توجه است که:
این دوره های آموزشی  کاملا به صورت رایگان و برعهده اتحادیه دهیاریهای استان می باشد.دوره آموزشی بعدی بیمه عمر هفته آینده آغاز خواهد گردید. دهیاران گرامی و متقاضیان این دوره می‌توانند جهت هماهنگی با شماره های دفتر اتحادیه 33249907 الی 8 و یا 09118534084  (آقای صمدی فر)تماس حاصل نمایند..
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 4 از 24

ارتباط با مدیرعامل-هیئت مدیره

تعاونی ها

پیوندها